Українська державна будівельна корпорація «УКРБУД»
390 30 86
Оберіть житловий комплекс
Про комплекс
Новий житловий комплекс «Академ Парк» знаходиться на б-р Академіка Вернадського, 24 в Святошинському районі міста Києва.

Житловий комплекс «Академ Парк» в Святошинському районі столиці.

Державна корпорація «Укрбуд» рада представити Вам унікальний об’єкт серед новобудов Святошинського району — ЖК «Академ Парк». Ми створили цей житловий комплекс для Вас з використанням останніх досягнень в будівельних технологіях, щоб він слугував точкою опори для розвитку Ваших планів на майбутнє.

ЖК знаходиться на вулиці Академіка Вернадського 24, що робить його найближчим ЖК на Академмістечку до таких станцій метро як «Житомирська», «Святошин» і «Академмістечко». Наявність зручної транспортної розв’язки позбавить Вас від необхідності витрачати час на планування свого маршруту — Ви зможете без проблем дістатися до будь-якої точки столиці.

Нерухомість на Академмістечку: безликі новобудови або інвестиція в майбутнє?

Житловий комплекс буде складатися з двох 7-секційних 17-поверхових будинків, зі зручними під’їздами до дому і паркінгом. Всі інженерні та технічні характеристики відповідають світовим стандартам якості, в чому Ви можете переконатися в розділі «Архітектурні особливості».

Зайшовши в «Галерею об’єкта», Ви зрозумієте, що кожен день будете повертатися з роботи не в чергову безлику новобудову Києва, а в воістину унікальну будівлю зі своїм неповторним стилем.

Житловий комплекс «Академ Парк» — просто квартири або щось більше?

Прибудинкова територія буде облаштована цікавими дитячими та ігровими майданчиками, а зелені ділянки дозволять Вашим дітям в будь-який момент відпочити на природі, просто вийшовши з дому.

Ви з легкістю зможете підібрати дитячий садок або школу для своїх дітей поблизу Вашого будинку, а наявність розвиненої інфраструктури навколо нашого житлового комплексу дозволить Вам забути про повсякденні турботи.

Любителі спорту знайдуть багато можливостей для реалізації своїх захоплень, тому що поруч із ЖК «Академ Парк» знаходиться безліч активного відпочинку:

  • спорткомплекс «Наука-спорт»;
  • стадіон «Темп»;
  • тенісні корти;
  • басейни;
  • тренажерні зали.

Купуючи нерухомість на Академмістечку, Ви будете приємно здивовані тишею і затишком, яким готовий поділитися з Вами Святошинський район.

Ви можете розглядати безліч варіантів, але тільки в ЖК «Академ Парк» ми пропонуємо Вам придбати щасливе майбутнє для Вашої родини.

Переваги житлового комплексу «Академ Парк»
7 хв їзди м. «Житомирська», м. «Академмістечко»
система розумного дому CLAP
власний дитячий садок
наземний та підземний паркінг
5 хвилин на машині до парку «Нивки»
можливість розстрочки до закінчення будівництва
дитячі садки та школи в межах пішої доступності
1 будинок, секції з 1 по 4 введено в експлуатацію
комерційні приміщення на першому поверсі
дитячі та спортивні майданчики
будуємо з червоної цегли
просторі планування дворівневих квартир
Схожі ЖК
Передзвоніть мені